Bilety autokarowe

Zapraszamy do skorzystania z wyszukiwarki biletów międzynarodowych i krajowych linii autokarowych największych przewoźników. Poprzez zintegrowany system rezerwacyjny stwarzamy możliwość zakupu biletów on line także bez kasjerów czy wychodzenia z domu! System daje możliwość zamówienia biletów koncesjonowanych i starannie wybranych przewoźników autokarowych w tym grupy przewozowej Sindbad, sprawdzania siatki połączeń, rozkładów jazdy oraz cen. Uwaga bilety płatne przelewem wysyłamy poczta elektroniczną

Wybierz bilety:

 Instrukcja rezerwacji biletu autokarowego on line:

  1. wybór interesującego nas kierunku oraz miasta przejazdu, liczby pasażerów z panelu wyszukiwarki
  2. wybór trasy przejazdu, terminu oraz Przewoźnika
  3. wypełnienie formularza danych Pasażera, zapoznanie się z Warunkami Przewozu i zaakceptowanie postanowień Warunków
  4. zaakceptowanie Regulaminu korzystania z serwisu on line
  5. potwierdzenie operacji zakupu oraz wybór sposobu płatności tj. płatność kartą, Blikiem lub przelewem on-line
  6. weryfikacja transakcji
  7. wydruk biletu

W przypadku wyboru płatności przelewem wymagamy potwierdzenia transakcji drogą mailową na adres biuro@urlopwraju.pl

Do zaakceptowania przez nas przelewu niezbędne jest przesłanie dowodu wykonania przelewu, a nie jedynie dyspozycji przelewu.

Po otrzymaniu poprawnie wygenerowanego potwierdzenia w formacie pdf przekształcamy rezerwację w bilet, który po zalogowaniu się Swoim nr transakcji i pinem będzie gotowy do wydruku.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny 881 702 100 w godzinach 10.00 - 19.00 przez 6 dni w tygodniu.

Istneieje także możliwośc odbioru biletu osobiście u nas w Biurze (patrz zakładka kontakt). Przy przelewach zagranicznych należy zaznaczyć, iż koszty prowizji banków nadawcy oraz odbiorcy ponosi nadawca przelewu.