Mouzenidis First Greece - start lato 2017

First Greece to nowy znak towarowy który według szefa sprzedaży marki ma na stałe zagościć w słowniku turystycznym. Oznacza on pierwszych na rynku i najlepsze ceny na oferty do Grecji. Mocnym akcentem na tej destynacji bedzie marka Mouzenidis która poszerzyła znacznie swoje kierunki oraz ilość oferowanych hoteli, zapraszamy do czytania:

NOWOŚCI

· z wylotami z Warszawy: RODOS, KORFU (oraz obecne Kreta, Riwiera Olimpijska, Chalkidiki) 
· z wylotami z Katowic: RODOS, KORFU (oraz obecne Kreta, Riwiera Olimpijska, Chalkidiki) 
· z wylotami z Poznania: CHALKIDIKI, KRETA, RIWIERA OLIMPIJSKA

OFERTA FIRST GREECE: 

GŁÓWNE BENEFITY: 
· Zaliczka TYLKO 3% 
· RABATY do 60% 

POZOSTAŁE BENEFITY: 
· Gwarancja Niezmienności Ceny 
· Gwarnacja Najniższej Ceny (obowiązuje do 31.03.2017) 
· Bezkosztowa Zmiana Rezerwacji (do 30 dni przed wylotem)

Dodac należy że wiekszość operacji lotniczych odbywać się będzie z Polski maszynami własnymi Ellinair o których pisaliśmy w poprzednich artykułach co daje marce pełna kontrolę nad oferowanym produketem oraz usługami

Itaka Kraków lato 2017 first tuż za rogiem

Itaka salon Kraków już dzisiaj zaprasza na otwarcie sprzedaży oferty lato 2017. W nim super first minute największego touroperatora w Polsce, zapraszamy do kontaktu od 30.09.2017.

881 702 100 lub 123073335

Rainbow Tours lato 2017 first minute do 40% rabatu

Rainbow Tours jako drugi z piątki najwiekszych polskich touroperatorów wprowadził pełna ofertą na kolejne lato, sezon 2017. Do dla naszych Klientów dobra wiadomośc, gdyż od wielu lat oferty wczesnej rezerwacji sprzedaja się dobrze, a ceny są sporo niższe niż z last minute. Sprawdź co Rainbow przygotowało nowego na najblizszy sezon:

Tylko do 7 listopada gwarantujemy:

 • Tylko 15% zaliczki
 • Zniżki do 40% plus 2% dla Stałych Klientów z kartą KSK
 • Zniżki dla dziecka – do 80% w wybranych hotelach
 • Zniżki dla dziecka – 40% na kazde dziecko w wybranych hotelach lub Zniżki dla drugiej osoby w pokoju – 20%
 • Gwarancje:
 • niezmienności ceny – – gwarantujemy, że cena zarezerwowanej podróży nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu! Ewentualny wzrost kursów walut, kosztu transportu lub opłat lotniskowych, portowych itp. nie będzie miał wpływu na cenę.
 • najniższej ceny – gwarantujemy prawo do najniższej ceny w promocji Marzenia w Cenie Spełnienia! Jeśli po dokonaniu rezerwacji znajdą Państwo identyczną ofertę w korzystniejszej cenie w ramach promocji Marzenia w Cenie Spełnienia, z przyjemnością oddamy różnicę. Gwarancja Najniższej Ceny nie uprawnia do zmiany na ceny Last Minute lub ceny w promocjach innych niż tutaj wymienione. Przy porównaniu cen uwzględnia się wartość wszystkich świadczeń, również świadczeń dodawanych gratis w niektórych okresach promocji; jak wycieczki lokalne, gwarancja niezmienności ceny itp.
 • bezkosztowej zmiany rezerwacji – gwarantujemy prawo do jednorazowej zmiany rezerwacji, ale nie później niż na 30 dni przed datą wylotu. W tym okresie można zmienić termin wyjazdu, jego długość, kierunek, hotel, typ pokoju, a także lotnisko wylotowe na dowolną inną ofertę Lato 2017
 • Bezpłatny wybór miejsca w samolocie
 • Ubrezpieczenia od rezygnacji TU Europa za 15zl/osoba

Oferta online juz wkrótce, obecne ceny sprawdź u nas osobiscie lub telefonicznie:

 

wiecej info o promocji i jej warunki: http://bit.ly/2cETBbq

ERV czyli Europaische - ubezpieczenia turystyczne w podrozy

Największa firma, świadcząca ochronę ubezpieczeniową dla podróżnych, marka ERV znana niegdyś jako Europäische Reiseversicherung AG to marka jakiej zaufało nasze Biuro podróży i nasi Klienci

Pytanie brzmi: po co się ubezpieczać? Klienci mają EKUZ a właściwie ma je każdy kto jest ubezpieczony w Polsce ale jest kilka ale:

EKUZ działa jedynie w krajach UE i w ograniczonym stopniu. Tam, gdzie my mamy leczenie darmowe, w niektórych krajach leczenie darmowe oznacza leczenie w nagłych wypadkach zagrażających zdrowiu czyli hospitalizacja czy ratownictwo. Niemniej tego typu wypadki na szczęście to ułamkowy margines; najczęściej po powrocie zgłaszają się do nas osoby, które uległy zatruciu, poparzeniu np przez słońce czy delikatnym urazom, np otarciom skóry czy naskórka. Wówczas okazuje się, że zostaliśmy sami z rachunkiem na minimum kilkaset euro.

Zatem bezspornym jest że jadąc poza Unię polisa musi być, w Unii zdecydowanie ją zalecamy, tym bardziej, że np EKUZ nie pokryje akcji ratowniczej  śmigłowcem np w Tatrach po Słowackiej stronie a polisa już tak.

Dodajmy fakt, że koszt polisy na 8 dni dla rodziny 2+2 to ok 55zł, jedna osoba dorosła oddzielnie to ok 20zł. W tej cenie oprócz tzw świętego spokoju mamy całodobową infolinie w j polskim czy rozliczanie bezgotówkowe. po prostu dzwonimy na infolinie przed skorzystaniem z polisy, podajemy jej numer a placówka medyczna sama rozliczy się z ubezpieczycielem. Prawda że tanie i wygodne?

Oczywiście przyznamy, że wykupując u nas imprezę turystyczną tj wczasy zorganizowane Ustawodawca nakłada na Organizatora obowiązek ubezpieczenia swoich uczestników. W praktyce oznacza to, że polisa jest niemniej często spotykamy się z Państwa oceną; dokupywać jeszcze czy jechać na "gratisowej"? zatem odpowiadamy: różni się nie tylko zakres ale i kwota leczenia. Może sie okazać że taksówka po leki (np Turcja) w polisie podstawowej nie będzie rozliczona, a już w dodatkowej za 20 zł będzie ujęta.

generalnie zawsze Klientom seniorom bądź rodzinom z dziećmi zalecam i namawiam do wykupu. Wypoczywajmy na wczasach a nie martwmy się ubezpieczeniem:

Poniżej dodatkowe różnice między polisą dokupioną, a zwykłą w cenie wycieczki;

Zalety polis dodatkowo płatnych niezależnie od formuły (obejmuje także polisę podstawową TIP 20 000 eur)

 1. Ubezpieczenie KOSZTÓW LECZENIA i TRANSPORTU MEDYCZNEGO

 W pakietach zarówno w opcjach krótkoterminowych (indywidualnych i rodzinnych), ale także w opcjach rocznych, NIE MA UDZIAŁU WŁASNEGO w zakresie KOSZTY LECZENIA i TRANSPORT MEDYCZNY.

Oznacza to, że jeśli tylko zdarzenie objęte jest zakresem ubezpieczenia, to zwracane są pełne kwoty za leczenie ambulatoryjna i szpitalne, zakup lekarstw, transport medyczny i transport zwłok.

 

      2. Ubezpieczenie KOSZTÓW REZYGNACJI

 BRAK UDZIAŁU WŁASNEGO. ERV zwraca pełną wartość zgłaszanego roszczenia w każdym przypadku objętym zakresem ubezpieczenia.

 

Uwaga na firmę Topaz Jolanta Burska parking Zawiercie PKP

Jako profesjonalne biuro podróży dbające o interesy Klientów przestrzegamy przed korzystaniem z usług parkingu naprzeciw dworca PKP w Zawierciu.

Wysoce nieetyczne zachowanie, pobieranie fikcyjncyh opłat i próba wyłudzenia 200pln za rzekomy parking niech będzie przestrogą za pozostawienie tam pojazdu nawet na 2 minuty

Sygnały otrzymaliśmy od kierującego który postanowił skorzystać z w/w parkingu choć auta nie pozostawił, a jedynie poruszał się po placu przed dworcem PKP. Wedle dokumentacji wynika, że został bezprawnie skasowany na kwotę 200pln! nie dość że kwota jest absurdalnie wysoka, to jeszcze żądania firmy Topaz przypominają próbę wyłudzenia pieniędzy co podlega karze na podstawie artykułu art. 286 § 1 kodeksu karnego.

Przestrzegamy przed tego typu działaniami a sprawa znajdzie swój finał w sądzie

Itaka Kraków first minute zima 2017 Zanzibar Panama Mauritius

Największy producent wczasów zarówno letnich jak i zimowych skończył pracę nad ofertą zima 2016 oraz zima 2017. To znak że w naszym salonie pojawiły się już zarówno katalogi jak i pełen system ofert spod znaku łódeczki Itaki.

Zobacz czym Itaka chce zaskoczyć na najbliższy sezon zima / egzotyka 2016 / 2017

Egzotyczna oferta biura podróży Itaka na zimę 2016/2017 jest już w sprzedaży to promocje jakich jeszcze nie było! Największe zniżki potrwają do 9 maja 2016

EGZOTYKA z ITAKĄ to sporo nowości w tym:

• Haiti
• Kuba Cayo Cococ
• Oman Muscat
• Panama
• Mauritius

 

Przeloty realizowane Dreamlinerem:
 • Kuba
 • Dominikana
 • Mauritius
 • Tajlandia
 • Zanzibar

 Tylko do 6 maja gwarantujemy:

 • Tylko 10% zaliczki
 • Zniżki do 40%
 • Zniżki dla dziecka – 50% w wybranych hotelach
 • Gwarancje:
 • niezmienności ceny – – gwarantujemy, że cena zarezerwowanej podróży nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu! Ewentualny wzrost kursów walut, kosztu transportu lub opłat lotniskowych, portowych itp. nie będzie miał wpływu na cenę.
 • najniższej ceny – gwarantujemy prawo do najniższej ceny w promocji Marzenia w Cenie Spełnienia! Jeśli po dokonaniu rezerwacji znajdą Państwo identyczną ofertę w korzystniejszej cenie w ramach promocji Marzenia w Cenie Spełnienia, z przyjemnością oddamy różnicę. Gwarancja Najniższej Ceny nie uprawnia do zmiany na ceny Last Minute lub ceny w promocjach innych niż tutaj wymienione. Przy porównaniu cen uwzględnia się wartość wszystkich świadczeń, również świadczeń dodawanych gratis w niektórych okresach promocji; jak wycieczki lokalne, gwarancja niezmienności ceny itp.
 • bezkosztowej zmiany rezerwacji – gwarantujemy prawo do jednorazowej zmiany rezerwacji, ale nie później niż na 40 dni przed datą wylotu. W tym okresie można zmienić termin wyjazdu, jego długość, kierunek, hotel, typ pokoju, a także lotnisko wylotowe na dowolną inną ofertę ZIMA 15/16. Możliwa jest również zmiana danych uczestników wyjazdu. Zmiany dokonywane są na warunkach cenowych obowiązujących w dniu dokonania rezerwacji. Gwarancja nie obowiązuje w przypadku imprez realizowanych przelotem rejsowym (nie czarterowym)
 • Dodatkowo dla Klienta, który choc raz korzystał z oferty Itaka następne 2% zniżki gwarantowane

Sprawdź ofertę online:

Ecco Travel first minute egzotyka 2017 wystartowała Mauritius

Nowa odsłona oferty zimowej zawitała do naszego Biura.Tym razem marka Ecco Travel zainaugurowała sezon zimowy jako sezon swojej ciężkiej pracy. Poznaj się z nią i sprawdź co zostało przygotowane

Oferta first minute potrwa do 31 maja. Podkreślamy, że loty rejsowe, na których Ecco Travel bazuje to w dużej mierze koszt przelotów i wielu kombinacji lotniczych tak, by dać korzystna cenę zakupu. My to wiemy, że warto już teraz rozglądnąć się za ofertą, tym bardziej że ceny biletów na okres zimowy są własnie najniższe obecnie. Wejdź na baner i porównaj:

Kupon zniżkowy biuro podróży Netholiday first minute

Mamy zgodę na wystawianie kuponów zniżkowych na wczasy w naszym Biurze Podróży! Teraz każdy może go otrzymać na jeden spośród 130 hoteli z naszej oferty. Wydrukuj i zabierz go ze sobą, szczegóły poniżej:

125 zł to fajna walizka, może parking na lotnisku wraz z dojazdem do Katowic czy zabawa w jednym z aquaparków np w Grecji lub Bułgarii.

Warto skorzystać, a premiujemy te zrealizowane do 24.03.2016 na ofertę lato 2016 z oferty Net Holiday. Zapraszamy!

Ellinair linie lotnicze dobre opinie na start z Polski

To bardzo dobra wiadomość dla klientów szukajacych zorganizowanego wyjazdu do Grecji bo na rynku turystyki czarterowej od przyszego roku pojawi sie nowy gracz z flotą ponad 11 swoich maszyn. powiększy to znacząco dostępnośc tego marketu na polskim rynku, a nowe połączenia z Warszawy oraz Katowic to w sumie operacyjnie dodatkowo ponad 600 miejsc tygodniowo!

Marka Ellinair to grecka flota lotnicza która na dzien dzisiejszy dysponuje zgodą na operacje z ULC. Zatem sprawa wylotów jest już przesądzona. Spółka wchodzi w skład potężnego holdingu Mouzenidis Travel, firmy dostępnej na polskim rynku od 2015 roku

Należy dodać, iż Mouzenidis Group to obecnie najwieksza firma turystyczna zarejestrowana w Grecji. potęga spółki przejawia się w liczbach wysyłanych Klientów do Grecji, szacuje się, że w 2015 roku za ich pośrednictwem Grecje odwiedziło 600 000 Klientów.

Rok 2016 to nowe markety w tym rynek Polski oraz Niemiecki.

Ellinair będzie zatem woził swych pasażerów z marki Mouzenidis,a sa plany że samoloty poleca także dla innych touroperatorów z polskiego rynku

czekamy na pierwsze starty, poniżej link do oferty na bazie EllinAir Charters

 

Grecos Holiday lato 2016 first minute Grecja na promocji

Grecos Holiday to marka związana z Grecją od kilkunastu lat skutecznie wyznacza trendy na tym pewnym i bezpiecznym kierunku. Także w naszym Biurze to Grecja wiodła prym wśród najczęściej wybieranych destynacji i wszystkie wskazuje na to, że w kolejnym roku także odniesie sukces

Zdecydowana różnicą w stosunku do minionego roku jest wzrost znaczenia Grecji w ogólnej aktywności turystycznej Polaków, a dla Grecosa to sygnał do wprowadzenia nowych kierunków czy kombinacji na coraz popularniejsze 10 czy 11 dni pobytu.

Warto także zwrócić uwagę na bardzo niską zaliczkę tylko 5% wartości wycieczki z dopłatą dopiero przed samym wylotem.

Szczegóły i warunki promocji dostępne są w naszym Biurze a podkreślamy:

Gwarancja niezmiennej ceny – gratis!
Gwarancja najniższej ceny (nie dotyczy last minute) – gratis!
Gwarancja bezpłatnej zmiany terminu – gratis!
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji ze zwrotem 100% – gratis!

Zaliczka tylko 5% w momencie rezerwacji. Dopłata na 30 dni przed wyjazdem.

Small planet linie lotnicze samoloty z nowym wnętrzem :)

Bardzo dobra wiadomość dla wszystkich osób, dla których czas spędzony w powietrzu to przede wszystkim komfort i wygoda bowiem linie lotnicze Small Planet które na lato 2016 będa obsługiwały popularne kierunki turystyczne przejdą modernizację

A dokładniej mowa o Airbusach A320, które w flocie marki przeobrażą się w maszyny bardziej komfortowe. Już na początek sezonu wakacyjnego samoloty Small Planet będą wyposażone w nowe, bardziej ergonomiczne fotele czołowej marki Recaro, jednolite oświetlenie LED dostosowujące się do różnych faz lotu oraz wewnętrzną sieć, która umożliwi korzystanie z intranetu na urządzeniach mobilnych.

Za dopłatą będzie także dostępna usługa Premium Class, w ramach której można otrzymać większą przestrzeń pomiędzy fotelami, ciepły posiłek czy szybsze przekraczanie punktów kontroli bezpieczeństwa.

Więcej można przeczytać na stronie przewoźnika pod linkiem: http://smallplanet.aero/pl/read-news/106-small-planet-group-przeznaczy-rekordowe-zyski-na-poprawe-komfortu-pasa-er-w.html

a więc wysokich lotów!

Exim lato 2016 first minute II odsłona już jest

Exim Tours to marka ceniona przez koneserów wypoczynku w całej Europie. Jej przynależność do niemieckiego Holdingu Rewe Touristik daje poczuje bezpieczeństwa, komfortu oraz najlepszych zakontraktowanych hoteli. Na najbliższy sezon marka przygotowała kilka nowości, stale poszerzając ofertę wypoczynku w Basenie Morza Śródziemnego.

Jak dowiedzieliśmy się z chwilą wydawania artykułu liczba kierunków będzie sukcesywnie uzupełniana. W chwili obecnej Exim tours może nas zabrać do takich destynacji jak: EgiptMaltaCyprTurcja,  Maroko Tunezja czy Teneryfa.

To, co wydaje się być najważniejsze prezentujemy w grafice:

exim

Biuro podróży Nowa Huta prezentuje: rainbow lato 2016 :)

Z pośpiechem informujemy, że identycznie z wprowadzeniem na rynek oferty lato 2016 nasze Biuro podróży obsługujące rynek mieszkańców Nowej Huty dysponuje takimi samymi promocjami na start jak oferta ogólnopolska. Zatem na co mogą liczyć Klienci wybierający w naszym salonie produkt marki Rainbow Tours na najbliższy sezon 2016?

Odpowiedź jest prosta: Rainbow Tours na tle konkurencji daje najwięcej!

Zobacz jakie korzyści czekają na tych co liczą czas i wiedzą że kto pierwszy ten lepszy

Itaka first minute lato 2016 latozajawka zobacz promocja Itaka

Latozajawka 2016 to także hotele dostepne w salonach Itaka Kraków. Pierwsza promocja sezonu Lato 2016. Prawie 200 wybranych hoteli i wycieczek na przyszłe wakacje – najczęściej wybierane hotele i wycieczki czyli ofertowe „pewniaki”. W pierwszej odsłonie Lata do wyboru: 149 wyselekcjonowanych hoteli w 42 destynacjach oraz 43 wycieczki objazdowe i city breaks do 27 krajów. Po bardzo udanym sezonie w Grecji w LATOZAJAWCE proponujemy aż 50 hoteli na 7 wyspach (Kreta, Korfu, Kos, Rodos, Zakynthos, Samos, Thassos), Peloponezie i Chalkidiki. Turcja reprezentowana jest przez24 hotele w 8 destynacjach. Hiszpania to 30 hoteli zarówno na „lądzie” jak i na Wyspach Kanaryjskich, Ibizie, Formenterze, Minorce i Majorce.

 Przejdź online na szczegóły:

Net Holiday first minute 2016 start sprzedaży lato 2016

Zobacz promocję przedsprzedaży oferty na sezon 2016! Tylko teraz szansa na najlepsze bonusy za wczesną rezerwację! Nie zwlekaj i już teraz zajrzyj na stronę www.urlopwraju.pl aby poznać wyjątkową ofertę na Lato 2016 z dodatkowymi bonusami:wycieczki GRATIS, pakiet gwarancji GRATIS, dodatkowe zniżki!

 

Itaka Kraków first minute zima 2017 Zanzibar Panama Mauritius

Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Turystyki Tunezji ogłaszamy iż od dnia 31.08.2015 została zniesiona opłata wylotowa, pobierana od Turystów przy wyjeździe z kraju. Do tej pory opłata pobierana była w wysokości 30 dinarów od każdej osoby. Dzięki temu każdy turysta zagraniczny nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów przekraczając granice Tunezji w celach wypoczynkowych. Wiza także nie jest wymagana

Wakacje na Lesbos oraz Kos aktualna sytuacja i bezpieczeństwo w kurortach

Opierajac sie na doniesieniach od naszych partnerów m. in. firmy Grecos Holiday informujemy, iż Klienci przebywajacy obecnie na wyspach greckich, w szczególności na Morzu Egejskim np. Grecja Kos lub Grecja Lesbos, nie są zagrożeni, a ich urlop przebiega bez zakłóceń.

Taki komunikat otrzymalismy dzisiaj z Grecosa, mamy zapewnienia iz lokalne władze podjeły kroki mające na celu koordynacje działań wobec imigrantów którzy transportowani są z róznych miejsc wysp na ich stolic, skąd promami dalej trafiają do portów w Pireusie lub Atenach.

Zatem wszystkie świadczenia turystyczne realizowane są zgodnie z planem a wycieczki fakultatywne odbywaja się bez zakłóceń.

Olimp Travel zima narty 2015 2016 już dostępna, narty tylko z olimpem

Jeśli źle znosisz upały a od leżenia plackiem na plaży wolisz białe szaleństwo, adrenalinę i trochę sportu poszukaj kompletnej oferty z katalogu zima 2016 marki Olimp Travel

Sięgnij po szczegóły oferty w poniższym linku lub skorzystaj z informacji od narciarskiego eksperta tel: 12 4180049

Mouzenidis Travel sprawdzone Biuro podróży już dostępne w Krakowie

Grecja - choć kraj znany już od wielu lat i mimo stale wzbogacanej oferty ma liczne grono swoich zwolenników. To różnorodność wysp i kierunków sprawia, że mamy kurorty pełne rozrywki, aquaparków, ładnych promenad jak i miejsca kameralne, spokojne żeby nie powiedzieć agroturystyczne.
Kolejną marką, która stawia na Polskich Turystów jest Mouzenidis Travel. Oferta zawiera się w wylotach zarówno z Katowic jak o Warszawy, łącznie daje to ponad 340 miejsce na każda z destynacji tygodniowo. Chcecie wiedzieć więcej? zapraszamy po szczegóły.

Szczegółowa oferta na:

Biuro Podróży Nowa Huta zaprasza na odsłonę oferty Exim Tours zima 2016

Pełna oferta Exim Tours już w systemach. Jako autoryzowany partner oraz agent Exim Tours pokażemy Wam pełną oferte z nowego zimowego katalogu egzotyka zima 2015 / 2016

Nowy katalog już wkrótce pojawi się na naszych półkach, a obecnie chetnie doradzimy czy wyszukamy ofertę w systemie online, co ciekawe wystarczy aby raz w przeszłości skorzystać z oferty Exim Tours aby poprawnie naliczył się rabat 2% od podanych cen. Przyjdź, zajrzyj odpowiedź, każda droga jest dobra by być bliżej wymarzonego zimowego wypoczynku

Last minute brak, a first minute 2020 i wyjątkowe bonusy przekonają Was do zakupu? Sprawdźcie nasze oferty. Stali mają zniżki

 

Brak ofert w trybie last minute to problem, który pojawił się w minionym, a szczególnie mijającym sezonie 2019. Brak niskich cen w okresie wakacji wynikał z braku ofert, gdyż first minute - najlepsze od ostatnich 10 lat, a i mała podaż ofert wakacji sprawiła, że wielu klientów albo zakupiło wycieczki w cenach wysokich albo zrezygnowało z planów urlopowych w tym roku. Dodajmy do tego programy społeczne, modę na podróżowanie oraz coraz większą liczbę połączeń lotniczych z Polski to sprawiło, że ofert last minute głównie w naszym top3 a więc Grecja, Bułgaria czy Turcja nie było wcale! Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty first minute 2020 już teraz. Byłeś choć raz z nami na wakacjach? z Wezyr Holidays dostaniesz 3% zniżki od cen w systemie, z Exim Tours, Sun Fun, Itaka oraz Grecos u nas odejmiemy 2% dodatkowo. Rainbow z kolei przygotował zniżkę kwotową 200-800zł w zależności od ilości wyjazdów. Dodatkowo gwarancja najniżej ceny do momentu wyjazdu! Zaliczki od 99zł/os czy największy wybór hoteli. Zadzwoń lub przyjdź do nas lub dzisiaj - ceny w trybie first minute także zmieniają się codziennie i te najtańsze pokoje to tylko 1-2 oferty w danym terminie. Zapraszamy codziennie (z wyjątkiem niedziel niehandlowych)

 

Zespół Urlopwraju.pl

Itaka zima egzotyka 2015 / 2016 już w naszej ofercie

To, co do niedawna było jeszcze skrywane przed konkurencją i urlopowiczami już jest w sprzedaży! Miło nam poinformować że największy polski Touroperator Itaka uruchomiła od 20 maja sprzedaż oferty katalog zima 2015 2016, który obejmuje wczasy stacjonarne oraz wycieczki w okresie listopad - marzec 2016.

Z tej tez okazji mamy dla Państwa pakiet korzyści. Tylko u nas każdy klient, który choć raz wyjechał z BP Itaka otrzyma zniżkę z programu lojalnościowego 2% od ceny z umowy a zaliczka na wymarzone lato w zimie to jedyne 10% ceny imprezy. Dodajmy do tego, że od 899 zł/osoba mamy już mozliwość wyboru klasy przelotu Premium Economy do Biznes Elite, wówczas otrzymamy pełny i najlepszy produkt na rynku. nie wierzysz szukaj już teraz w linku: