Jak rezerwoać

Wybór odpowiedniej imprezy turystycznej

Następuje poprzez wybranie odpowiadających kryteriów i skorzystanie z funkcji "szukaj". Pomaga w tym szereg parametrów dzięki którym można precyzyjnie skonfigurować opcje najbliższe Państwa oczekiwaniom. Oferty można filtrować według następujących parametrów:

  • Destynacja / Kraj
  • Data wylotu/wyjazdu
  • Miejsce wylotu/wyjazdu
  • Długość pobytu
  • Standard obiektu
  • Rodzaj wyżywienia
  • Przedział cenowy

Po określeniu zadanych parametrów otrzymają Państwo wykaz aktualnie dostępnych ofert wraz z dokładnym opisem wycieczki oraz wybranego obiektu. W naszej ofercie posiadamy bogatą gamę wycieczek znanych i sprawdzonych touroperatorów m.in. Rainbow Kraków, Itaka Kraków, Grecos Kraków czy Exim Kraków.

Jeżeli któraś z podanych informacji nie jest dla Państwa zrozumiała i przejrzysta, w każdej chwili wyszukiwania ofert można zadzwonić do naszego biura na jedne z podanych telefonów i poprosić Konsultanta o dokładne informacje.

Rezerwacja wstępna / Dodatkowe informacje o podróżnych

Dalsza procedura rezerwacji może być także prowadzona telefonicznie, wyświetlając ofertę równolegle u Państwa w domu i śledząc ja także przez naszego Pracownika w Biurze bądź skorzystać z opcji załóż rezerwację wypełniając formularz rezerwacji wstępnej. Nasze Biuro Podróży Kraków zostaje automatycznie powiadomione o chęci zakupu podanej imprezy turystycznej. Niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia Konsultant skontaktuje się z Państwem i poprowadzi dalej przez proces rezerwacji oraz udzieli wszelkich dodatkowych informacji.

Proszę mieć na uwadze fakt, że wypełnienie formularza rezerwacji nie jest równoznaczne z zakupem imprezy i blokadą miejsc w systemie rezerwacyjnym toteż ewentualna rezygnacja nie powoduje żadnych konsekwencji. Jest to tzw. złożenie zapytania o rezerwację, co oznacza dla nas, że są Państwo zainteresowani wybraną ofertą.

Rezerwacja pełna / Płatność

Po uzyskaniu wyczerpujących informacji będących przedmiotem wybranej oferty podejmują Państwo decyzje o zakupie imprezy ze skutkiem wiążącym obie strony umowy. Zwykle dajemy możliwość podjęcia decyzji w ciągu 24 godzin od rezerwacji wstępnej jednak czas ten ze względu np. na mała ilość miejsc bądź krótki okres do wylotu może ulec znacząco skróceniu, o czym każdorazowo informuje Konsultant odpowiedzialny za przeprowadzenie sprawnego procesu rezerwacji.

W przypadku Państwa pozytywnej decyzji i chęci skorzystania z wybranej oferty Konsultant Urlopwraju.pl przystępuje do wypełnienia druku umowy- zgłoszenia (jeżeli wypełnili Państwo formularz rezerwacji wstępnej czas przygotowania umowy ulegnie skróceniu) i przesyła ją Państwu waz z Warunkami Uczestnictwa oraz Formularzem płatności mailem bądź faksem do akceptacji. Po sprawdzeniu zgodności danych , podpisują Państwo czytelnie umowę i odsyłają na podany adres mailowy lub faks, wraz z potwierdzeniem dokonania wpłaty (w zależności od rodzaju imprezy zaliczki lub całości wpłaty – warunki ustalają Państwo każdorazowo z Konsultantem).

Po dopełnieniu tych formalności w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo potwierdzenie końcowe dokonania zakupu/ założenia rezerwacji w systemie.

Dokumenty

W zależności od rodzaju imprezy , czasu do wyjazdu/ wylotu, niezbędne dokumenty podróżne otrzymają Państwo od nas pocztą, mailem lub będą do odbioru na lotnisku bezpośrednio przed Państwa planowanym wylotem

Biuro podróży Kraków, Urlopwraju.pl - zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.